05 мар
  • By ZekirKum
  • Cause in

ДЕМАНТ од „КХАМ“ Делчево за ИСКАЖАНИ ЛАГИ И КЛЕВЕТИ ОД ГРАЃАНСКОТО ДВИЖЕЊЕ „СОС“

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Невладината организација КХАМ од Делчево најостро ги осудува лагите и клеветите искажани кон нашата организација од граѓанското движење „Стоп операција Сорос – СОС“ искажано на прес конференцијата 04.02.2017 год. На прес конференцијата сме посочени како организација која работи на политичката агенда на СДСМ и дека на нашата сметка легнале милионски суми за време на неколку изборни циклуси

Демант за искажани лаги и клевети

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
ZekirKum