13 ное
  • Sticky
  • By ZekirKum
  • Cause in

Заврши втората форумска сесија од проектот „здружени сили за заеднички интереси“

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Граѓаните на општина Делчево, на втората форумска сесија, ги излистаа проблемите, целните групи кои се засегнати од тие проблеми, но исто така понудија и решенија за надминување на истите. Третата форумска сесија е закажана за 20.11.2017 година (понеделник), кога и ке се приоретизираат проблемите и решенијата

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
ZekirKum