05 јул
  • By ZekirKum
  • Cause in

ИНФОГРАФИК

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Инфографик за состојбата со односот на здравствените професионалци кон Ромите на територијата на шест општини во Источниот регион, број на опфатени лица со анкетата, препораки и заклучоци по неа, како и законската рамка на правото на заштита на пациентите.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
ZekirKum